2020/2021

VA začínající včelaři - distančně, formou videokonference

Rádi bychom Vás informovali o změnách které jsme přijali, vzhledem k době "covidí", abychom Vám umožnili účastnit se naší Včelařské Akademii i distančně.

Jelikož jde o systém, který je i pro nás nový (formátem, technologiemi, komunikačními nároky na organizaci apod.), prosím o trpělivost a případnou spolupráci při "vychytávání dětských nemocí" - neváhejte nás oslovit s připomínkami či postřehy.

Sdělení našim studentům

Dámy a pánové,

Situace nám stále neumožňuje organizovat naše setkání v rámci naši Včelařské akademie. Jsme sice optimisté, ale musíme respektovat nařízení a chránit Vás i sebe.

Proto jsme rozhodli, že Včelařská akademie pro začínající včelaře se z prosince přesouvá na 23. ledna 2021.
To znamená, že v lednu se sejdeme ve dnech 9. a 23. ledna od 8:00 hod. v Karviné.
Přátelé, v Karviné v sídle našeho spolku na adrese Těreškovové 2347/50, 734 01 Karviná – Mizerov.

 

Místo konání

Těreškovové 2347/50 Karviná – Mizerov
Česká republika
CZ

ZMĚNA místa konání VČELAŘSKÉ AKADEMIE VSMaS, z.s.

Včelařská akademie se do odvolání NEBUDE konat na půdě Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě, jak nám dnes 2. 10. 2020 oznámil tajemník fakulty Ing. Mgr. Josef Svoboda.

Vážená paní Vítková,

dovoluji si Vás upozornit, že vzhledem k aktuálním epidemickým opatřením nelze bohužel  do odvolání pořádat na půdě Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě vzdělávací aktivity VSMaS, z.s.

S pozdravem

Ing. Mgr. Josef Svoboda

Místo konání

Včelařská akademie VSMaS, z.s.
tř. Těreškovové 2347/50 Karviná - Mizerov
Česká republika
CZ

Včelařská akademie VSMaS, z.s. pro začínající včelaře rok 2020/2021

Včelařská akademie Včelařského spolku Moravy a Slezska, z.s. pro mladé a  začínající včelaře, pro rok 2020/2021. Jako samostatný včelařský právní subjekt neziskového charakteru, zahajujeme 3.10.2020 Včelařskou akademii Včelařského spolku Moravy a Slezska,z.s. pro začínající včelaře. Naším prvořadým cílem je vzdělávání začínajících včelařů, vytváření mostů mezi teoretickými a praktickými znalostmi včelaře.